piątek, 18 października 2024

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

że dnia 18 października 2023 roku odszedł od nas śp. Stanisław Gliszczyński, wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku, były Komendant Gminny ZOSP RP, Kronikarz, teść Marka i dziadek Michała – naszych druhów.

Pan Stanisław był również założycielem Koła PZW Certa 55, lokalnym patriotą i szanowanym członkiem naszej społeczności. Był dla nas nie tylko mentorem, ale także serdecznym kolegą. Jego zaangażowanie w rozwój naszej jednostki i całej społeczności czerwińskiej było niezwykłe.

Jednostka OSP w Czerwińsku składa rodzinie i przyjaciołom śp. Stanisława Gliszczyńskiego wyrazy głębokiego współczucia.