środa, 25 września 2024

Podsumowanie naszej akcji pomocy dla powodzian.

Wczoraj 24 września 2024 r. w godzinach przedpołudniowych nasi Druhowie - Jacek, Marcin oraz Paweł dotarli do miejscowości Jarnołtówek, gdzie czekali na nas Strażacy z Jednostki OSP KSRG Jarnołtówek.

Po krótkiej wymianie uprzejmości od razu zabraliśmy się do roboty, ponieważ wyładowanie ponad 30 palet z darami to nie jest prosta sprawa. Na szczęście zgrana ekipa Druhen i Druhów szybko poradziła sobie z tematem.

Wszystkie rzeczy znajdujące się na naszym wozie niemal od razu zostały rozdysponowane do okolicznych miejscowości i ich mieszkańców.

Serdecznie dziękujemy Druhnom i Druhom z Jarnołtówka za mega serdeczne przyjęcie. Widzieliśmy ile macie roboty i z czym musicie się mierzyć. Wielki szacunek Wam się za to należy. Mamy nadziej, że następnym razem spotkamy się w lepszej sytuacji.

Bądźcie zdrowi!

A teraz podsumowanie naszej zbiórki.

Hełmy z głów dla naszego Przyjaciela, szefa firmy Ani-Trans Czarka Anisiewicza za szybki odzew do naszej akcji i udostępnienie ciężarówki do transportu darów. Bez Twojej pomocy byśmy nie ogarnęli tego tak sprawnie i szybko!

Wielkie podziękowania za zaangażowanie, udział oraz pomoc w zbiórce kierujemy do:

• Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodźcu
  • Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie
  • Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą
  • Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Podziękowania składamy dla firm oraz instytucji, które dołożył cegiełkę m. in w postaci sprzętu niezbędnego do robienia porządków po powodzi.

• Vistula Bank Spółdzielczy
  • Agro Partner Józef Piotrowski
  • Oto Rolnik Bartek Gronecki
  • Kwazar Kamil Sakowski
  • Schrack Technik
  • Ania Czekała
  • Euro - Rob Robert Kowalewski

Specjalne podziękowania kierujemy również do naszych Przyjaciół księży Salezjanów z Czerwińska za pomoc z zbiórce oraz przekazanie wartościowych rzeczy na rzecz potrzebujących.

Hełmy z głów dla Mieszkańców Czerwińska nad Wisłą, którzy w poniedziałek, ot tak z czystej chęci niesienia pomocy przyszli do naszej remizy i pomogli w załadunku darów.

Największe i najważniejsze podziękowania należą się jednak Wam - Mieszkańcom Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą. Wspólnymi siłami pokazaliście, że solidarność nie ma granic! Dzięki Wam mogliśmy dotrzeć do potrzebujących z niezbędną pomocą!